100 yılın en iyi tasarımcılarından biri olarak kabul edilen Aziz Sarıyer’in kreatif danışmanlığında yenilenen Akmerkez Residential Apartments, estetik, konfor, teknoloji ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Boğaz’a ve iş dünyasının kalbi Levent’e yakınlığı sayesinde mesafeler kısalıyor, iki köprü ve metroya yakınlığıyla da trafik sorununu hayatınızdan çıkartıyor.

Minimal çizgilerle tasarlanmış, günün her saatinde güneş ışığından eşit şekilde faydalanabilen; büyüklüğü 96 metrekareden 238 metrekareye kadar değişen 1+1, 2+1, 3+1 kiralanabilir daireler tüm detaylarıyla hayatınızı kolaylaştırmak ve şehrin keyfini fazlasıyla hissetmeniz için incelikle düşünüldü.

Concierge hizmeti, fitness merkezi, sauna, açık yüzme havuzu, WI-FI, ücretsiz kapalı otopark, yüzlerce kanal ile özel TV servisi, resepsiyon, 24 saat güvenlik, günlük temizlik, bakıcı hizmeti gibi hayatınızı kolaylaştıran hizmetlerle size daha keyifli anlar yaşatıyor.

Residential Apartments içinden kolaylıkla geçebileceğiniz Akmerkez, birbirinden seçkin markaların bulunduğu mağazaları, damak zevkinize hitap eden cafe ve restaurantları, 4K görüntü ve üstün ses sistemleriyle ödüllü sineması ile sosyal hayatınız için de eğlence ve kolaylık sunuyor.

Hayatınızı her anlamda güzelleştirecek, kolaylaştıracak detaylar ve akıllı çözümler, modern mimarisiyle İstanbul’un konforlu köşesi Akmerkez Residential Apartments’ta sizi bekliyor.

İLETİŞİM

Adres

Akmerkez Residential Apartments Ulus Caddesi No: 3, 34340 Etiler / İstanbul

E-Mail

residence@akmerkez.com.tr

Telefon

902122821128